Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Blog

5 zalet druku ekspresowego

 

Druk ekspresowy to usługa oferowana przez drukarnie cyfrowe, funkcjonujące online lub w formie stacjonarnej. Jego cechą charakterystyczną jest błyskawiczne wykonanie oczekiwanej ilości kopii w najwyższej jakości. Szybki i profesjonalny druk jest możliwy, dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i doświadczeniu w realizacji zleceń niestandardowych. Sprawdźmy, jakie zalety ma druk ekspresowy w drukarni cyfrowej?Korzyści z druku ekspresowego. Poznaj je wszystkie!

 
  1. Druk ekspresowy zawsze na czas. Najważniejszą zaletą druku ekspresowego jest możliwość skorzystania z najszybszego wariantu, dostępnego na rynku. Szybki druk to doskonałe rozwiązanie w sytuacjach pilnych, w których czas ma priorytetowe znaczenie. Zlecenie jest realizowane natychmiastowo, a gotowy produkt trafia do klienta zawsze na czas i bez zwłoki. Druk ekspresowy to nie tylko gwarancja szybkiej usługi, ale także eliminacja ryzyka zbędnego czekania – bo przecież czas to pieniądz. Druk ekspresowy to opcja dla wymagających, dostępna 24h/dobę.
  2. Złożenie zlecenia bez wychodzenia z domu. Kolejną korzyścią, jaką daje druk ekspresowy jest możliwość złożenia zlecenia bez wychodzenia z domu. Drukarnia cyfrowa online to świetna opcja dla zapracowanych. Siedząc wygodnie we własnym fotelu można skorzystać z intuicyjnego formularza zamówienia, wypełnić go w kilka chwil, załączyć projekt wydruku w formacie PDF. i spodziewać się wysyłki już następnego dnia! Warto zwrócić uwagę na fakt, że druk możliwy jest już od 1 sztuki, a każde zlecenie posiada możliwość personalizacji poszczególnych parametrów.
  3. Najwyższa jakość gotowego produktu. Druk ekspresowy jest możliwy do wykonania przez firmy, dysponujące odpowiednio wyposażonym parkiem maszynowym. Profesjonalne drukarki wpływają jednak nie tylko na szybkość wydruków, ale także na ich wysoką jakość. Możemy spodziewać się satysfakcjonującej rozdzielczości grafiki i zadowalających walorów wizualnych. Doskonała jakość poparta jest referencjami zadowolonych klientów. To jednak nie wszystko, ponieważ cyfrowy druk ekspresowy jest ekologiczny – nie emituje szkodliwych substancji i generuje minimalną ilość odpadów.
  4. Precyzyjna i tania technika cyfrowa. Druk ekspresowy realizowany jest w technice cyfrowej. Umożliwia ona szybki druk, ponieważ materiały dostarczane są w postaci danych komputerowych, a sam projekt nie wymaga dodatkowego obrobienia i wykonywania form drukowych. Technika cyfrowa charakteryzuje się precyzyjną liniaturą, wyjątkową ostrością barw i całkowitym brakiem problemów z pasowaniem. Co więcej – druk ekspresowy jest tani, nie nadszarpnie portfela inwestora i pozwoli wypracować satysfakcjonujące korzyści ekonomiczne. Drukarka cyfrowa nie wymaga kosztownego rozruchu, dlatego cyfrowy druk ekspresowy jest atrakcyjny cenowo.
  5. Dowolny rodzaj i kolor produktu. Druk ekspresowy w technice cyfrowej umożliwia realizację dowolnego rodzaju produktu, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Druk ekspresowy jest uniwersalny i wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością. Pozwala na przygotowanie nie tylko tradycyjnych wydruków, ale także ulotek, broszur, folderów, wizytówek, zaproszeń, winietek, plakatów, kalendarzy i innych materiałów promocyjno-reklamowych. Na ekspresowy druk możemy także liczyć w przypadku wielkoformatowych wydruków wektorowych, dedykowanych dla architektów i specjalistów.
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)