Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Broszury szyte

Druk broszur szytych i katalogów

Zaprezentuj swoją firmę w atrakcyjny sposób i ciesz się zainteresowaniem, jakie wzbudzasz zarówno u nowych, jak i stałych klientów. Broszury szyte okażą się dla Ciebie nieocenionym wsparciem, zwłaszcza jeśli myślisz o promocji wybranych produktów bądź usług z zachowaniem estetyki, wysokiej jakości druku oraz czytelnego przekazu. Podaruj klientom lub kontrahentom stworzony przez nas katalog i przekonaj się, jak wiele możesz dzięki temu zyskać.

Atrakcyjnie i luksusowo, z pomysłem!

Przygotowywanie luksusowych, szytych katalogów na papierze wysokiej jakości to obecnie jedno z najchętniej stosowanych i zarazem najtańszych rozwiązań. Drukowane broszury pozwalają na zebranie wszystkich istotnych informacji o firmie, usługach bądź produktach w atrakcyjnej formie, w otoczeniu fotografii oraz opisów zajmujących uwagę oglądających. Szyte broszury umożliwiają ponadto zamieszczenie sporych partii tekstu oraz zdjęć w wysokiej rozdzielności. Zwiększają tym samym prestiż Twojej prezentacji i zachęcają do tego, aby bliżej poznać proponowane przez Ciebie rozwiązania.

Drukowane katalogi niejednokrotnie okazują się znacznie lepszym rozwiązaniem niż np. materiały elektroniczne. Największą zaletą szytych broszur jest możliwość wygodnego przeglądania oferty, która zaprezentowana zostaje w formie kilkustronicowego katalogu ze sporą liczbą zdjęć. Stanowią przy tym atrakcyjny element prezentacji, który można zabrać ze sobą po spotkaniu i wrócić do niego w dowolnej chwili.

Profesjonalny druk broszur

Nasza oferta obejmuje druk katalogów szytych, służących do atrakcyjnej prezentacji produktów lub usług. Wystarczy przesłać do nas gotowy projekt – dzięki nowoczesnym urządzeniom oraz możliwościom, jakie Ci dajemy (uszlachetnienie okładki czy wysokiej jakości papier) uzyskasz solidnie zszyte broszury, które w pełni odpowiedzą na oczekiwania nie tylko Twoje, ale także Twoich klientów.

Proponowana oprawa – szycie zeszytowe po długim boku – umożliwia wydrukowanie kilkustronicowego katalogu w formacie A5, A4 lub B5, który będzie czytelny, odporny na zagniecenia i poręczny. Znajdzie się w nim wszystko, co istotne, aby zachwycić klientów, zachęcić ich do współpracy, a jednocześnie pozostać w ich wyobraźni na dłużej.

Zachęcamy do skorzystania z usług – zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się w Warszawie. Świadczymy również usługi online, umożliwiając wygodną i szybką realizację każdego zlecenia. Zdecydowałeś się na produkt w standardowej formie? Zamówienie przygotujemy dla Ciebie ekspresowo!

 

Kreator online
Wybierz szablon!
Format
Papier środki
Kolor
Papier okładka
Zadruk okładki
Uszlachetnienie okładki
Oprawa
Szycie zeszytowe po długim boku
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)