Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Broszury szyte

Druk broszur szytych

Zaprezentuj swoją firmę w atrakcyjny sposób i ciesz się zainteresowaniem, jakie wzbudzasz zarówno u nowych, jak i stałych klientów. Broszury szyte okażą się dla Ciebie nieocenionym wsparciem, zwłaszcza jeśli myślisz o promocji wybranych produktów bądź usług z zachowaniem estetyki, wysokiej jakości druku oraz czytelnego przekazu. Skorzystaj z naszych usług druku broszur szytych, a następnie podaruj gotowe wydruki klientom i przekonaj się, jak wiele możesz dzięki temu zyskać.

Druk katalogów szytych

Innym produktem z naszej oferty, który znakomicie sprawdzi się w przedstawieniu potencjalnemu klientowi produktów znajdujących się w asortymencie Twojej firmy, jest katalog szyty. Typowy katalog składa się z większej liczby stron niż broszura, co pozwala na zamieszczenie większej liczby zdjęć produktów i informacji na ich temat. Wykonywane przez naszą drukarnię katalogi szyte są świetnym sposobem na zaprezentowanie nawet bardzo szerokiej oferty, na przykład nowej kolekcji ubrań, kosmetyków czy mebli.

Atrakcyjnie i luksusowo, z pomysłem!

Przygotowywanie luksusowych, szytych broszur i katalogów na papierze wysokiej jakości to obecnie jedno z najchętniej stosowanych i zarazem najtańszych rozwiązań na przybliżenie klientom profilu naszej firmy. Drukowane broszury i katalogi pozwalają na zebranie wszystkich istotnych informacji o przedsiębiorstwie, usługach bądź produktach w atrakcyjnej formie, w otoczeniu fotografii oraz opisów zajmujących uwagę oglądających. Szyte broszury umożliwiają ponadto zamieszczenie sporych partii tekstu oraz zdjęć w wysokiej rozdzielności. Zwiększają tym samym prestiż Twojej prezentacji i zachęcają do tego, aby bliżej poznać proponowane przez Ciebie rozwiązania.

Drukowane broszury i katalogi niejednokrotnie okazują się znacznie lepszym rozwiązaniem niż podobne materiały w formie elektronicznej. Największą zaletą szytych broszur i katalogów jest możliwość wygodnego przeglądania oferty, która zaprezentowana zostaje w formie kilku- lub kilkudziesięciostronicowego dokumentu ze sporą liczbą zdjęć. Stanowią przy tym atrakcyjny element prezentacji, który można zabrać ze sobą po spotkaniu i wrócić do niego w dowolnej chwili.

Profesjonalny druk broszur i katalogów

Nasza oferta obejmuje druk broszur i katalogów szytych służących do atrakcyjnej prezentacji produktów lub usług. Wystarczy przesłać do nas gotowy projekt – dzięki nowoczesnym urządzeniom oraz możliwościom, jakie Ci dajemy (uszlachetnienie okładki czy wysokiej jakości papier) uzyskasz solidnie zszyte wydruki, które w pełni odpowiedzą na oczekiwania nie tylko Twoje, ale także Twoich klientów.

Proponowana oprawa – szycie zeszytowe po długim boku – umożliwia wydrukowanie kilku- lub kilkudziesięciostronicowej broszury w formacie A5, A4 lub B5, która będzie czytelna, odporna na zagniecenia i poręczna. Znajdzie się w niej wszystko, co istotne, aby zachwycić klientów, zachęcić ich do współpracy, a jednocześnie pozostać w ich wyobraźni na dłużej.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się w Warszawie. Świadczymy również usługi online, umożliwiając wygodną i szybką realizację każdego zlecenia. Zdecydowałeś się na produkt w standardowej formie? Zamówienie przygotujemy dla Ciebie ekspresowo!

 

Kreator online
Wybierz szablon!
Format
Papier środki
Kolor
Papier okładka
Zadruk okładki
Uszlachetnienie okładki
Oprawa
Szycie zeszytowe po długim boku
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)