Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Foldery Klejone

Foldery klejone

Jeśli myślisz o tym, aby: pozostać w pamięci klientów na dłużej, podkreślić swój profesjonalizm, pozytywnie wpłynąć na wizerunek przedsiębiorstwa, a zarazem wskazać na luksusowy charakter proponowanych produktów lub usług, nie opieraj się wyłącznie na przekazie ustnym. Postaw na klejone foldery reklamowe, w których znajdzie się wszystko, co istotne, aby bliżej poznać Twoją firmę. Dobrze wydrukowany katalog, posiadający mnóstwo cennych informacji, pełen kolorowych zdjęć i atrakcyjnych grafik, z pewnością pozostanie w dłoni klienta na dłużej niż kilka chwil.

Postaw na sprawdzone katalogi reklamowe

Klejone katalogi reklamowe to materiały promocyjne, po które najchętniej sięgają nowocześni przedsiębiorcy. To znakomity nośnik reklamy, z pomocą którego można zaprezentować sprzedawane produkty lub świadczone usługi w atrakcyjnej formie i jednocześnie pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy. Dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce i ciekawej warstwie tekstowej z pewnością zainteresujesz potencjalnych klientów. Co ważne, w wydrukowanym katalogu klejonym możesz zawrzeć znacznie więcej informacji, niż w szytej broszurze czy ulotce. Pamiętaj też, że klienci lubią otrzymywać eleganckie foldery, które mogą zabrać ze sobą – Twoja firma będzie postrzegana jako prestiżowa i godna zaufania.

Wybór folderów klejonych w naszej ofercie jest na tyle szeroki, że z pewnością znajdziesz to, czego aktualnie potrzebuje Twoja firma. Druk katalogów obejmuje formaty A5, A4 oraz B5, a zatem najbardziej standardowe i najchętniej stosowane rozwiązania. Proponujemy również wybór wysokiej klasy papieru zwykłego, satynowego lub kredowego (błysk i mat) – zarówno do wkładki, jak i na okładkę folderu klejonego. Umożliwiamy także uszlachetnienie okładki przy użyciu folii matowej, błyszczącej lub softtouch. Wszystko po to, aby pozwolić Ci na wydrukowanie estetycznie wyglądających materiałów promocyjnych.

Wysoka jakość druku

Stosujemy rozwiązania trwałe, a jednocześnie eleganckie. Podczas druku folderów sięgamy po metodę klejenia po długim boku (Hot Melt), która znakomicie nadaje się do przygotowania obszerniejszych katalogów, ale nie tylko. Naszym Klientom proponujemy również niskonakładowy druk książek – wystarczy się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Zapraszamy do naszego punktu w Warszawie lub złożenia zamówienia online. Chętnie podpowiemy Ci co wybrać, a także jaki format lub rodzaj papieru się zdecydować, aby zrobić niezapomniane wrażenie na klientach przeglądających wydrukowany dzięki nam katalog.

Kreator online
Wybierz szablon!
Format
Papier środki
Kolor
Papier okładka
Zadruk okładki
Uszlachetnienie okładki
Oprawa
Klejenie po długim boku (Hot Melt)
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)