Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Karty do gry (personalizowane)

Spersonalizowane karty do gry

Spersonalizowane karty do gry to świetny pomysł na prezent urodzinowy dla fana gier karcianych lub upominek z okazji świąt czy imprezy firmowej, ale nie tylko. Karty do gry z własnym nadrukiem, na przykład firmowym logo, mogą być również doskonałym nośnikiem treści marketingowych. Żywot ulotki, wizytówki czy broszury jest zazwyczaj bardzo krótki. W przypadku spersonalizowanej talii kart sprawa ma się nieco inaczej – odbiorca jest wystawiany na wybrane przez nas treści marketingowe podczas każdej partyjki gry karcianej.

Karty do gry z własnym nadrukiem

Na spersonalizowanych kartach do gry można umieścić dowolnie wybrany nadruk – nie tylko wzór geometryczny czy rysunek, ale również zdjęcie. Personalizacji może zostać poddane także pudełko na talię kart. Jeśli nie masz pomysłu na nadruk na pudełku, możesz zdecydować się na opakowanie z logiem naszej drukarni; istnieje również możliwość zupełnej rezygnacji z opakowania. Standardowo produkowane karty do gry drukowane są na papierze satynowym o gramaturze 300g i zabezpieczone folią matową, dzięki czemu są trwałe i wygodne w użytkowaniu.

Jeśli masz pomysł na nietypowe spersonalizowane karty do gry, na przykład o innej liczbie kart w talii, napisz do nas maila lub zadzwoń. Błyskawicznie skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, czy jesteśmy w stanie zrealizować Twoje zamówienie.

Specyfikacja

  • Talia zawiera 54 karty
  • format kart 60x89mm
  • papier satyna 300g
  • powlekane folią matową
  • zaokrąglone rogi

 

Kreator online
Wybierz szablon!
Papier
Satyna 300g
Foliowanie
Folia Matowa
Rodzaj pudełka
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)