Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Plakaty (duży format)

Plakaty (duży format)

Jak dotrzeć do odbiorcy niewielkim kosztem, z pomysłem i skutecznie? Jednym z kreatywniejszych rozwiązań jest plakat w dużym formacie. To skuteczny, chętnie wybierany sposób na promocję różnych produktów i usług. Pozwala nie tylko na zawarcie istotnych informacji, ale także zamieszczenie ciekawej grafiki. A im wyższa jakość wydruku, tym większe wrażenie wywarte na potencjalnych klientach.

Pomożemy Ci nie tylko przygotować materiały promocyjne zgodnie z projektem, ale na dodatek zrobimy to szybko, profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie. Plakat w dużym formacie jest ciekawym nośnikiem głownie dzięki znajdującej się na nim grafice. Jeśli nie masz gotowego projektu, wspólnie pomożemy Ci przygotować ciekawe przestawienie graficzne.

Usługę wydruku plakatu w dużym formacie realizujemy online – wystarczy, że podasz nam najważniejsze informacje dotyczące rodzaju papieru, typu wydruku oraz nakładu, a my przygotujemy dla Ciebie interesujące Cię materiały, które możesz połączyć także z innymi drukowanymi nośnikami reklamy: ulotkami, broszurami lub katalogami.

Usługi dodatkowe
Kreator online
Wybierz szablon!
Format
Papier
Kolor
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)