Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Plakaty (mały format)

Plakaty (mały format)

Broszury lub ulotki już Ci nie wystarczą i poszukujesz innej formy promocji? Idealnym rozwiązaniem okażą się plakaty w małym formacie, które możesz zamówić w naszej drukarni internetowej. Zapewniamy szybką i perfekcyjną realizację zamówienia w konkurencyjnej cenie. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu oddajemy w Twoje ręce wysokiej jakości wydruki.

Dlaczego plakat w małym formacie okaże się dla Ciebie najodpowiedniejszym rozwiązaniem? To ciekawa i jednocześnie atrakcyjna forma reklamy dla organizowanego przez Ciebie wydarzenia, kampanii promocyjnej lub innych czynności, które mogłyby przybliżyć Cię do klientów. Nawet na tak niewielkim wymiarze zmieścisz wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojej działalności, a przede wszystkim interesującą, przykuwającą wzrok grafikę.

Jak przygotować materiały z naszą pomocą? Wystarczy zlecić nam wykonanie małego plakatu za pośrednictwem strony internetowej. Podaj format, jaki Cię interesuje, rodzaj papieru, typ koloru oraz nakład, a my zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie wysokiej jakości wydruków. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą druku plakatów w dużych formatach – od A2 aż do B0.

Usługi dodatkowe
Kreator online
Wybierz szablon!
Format
Papier
Kolor
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)