Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Ulotki składane

Ulotki składane

Jak można dotrzeć do przyszłych klientów w szybki i interesujący sposób? Za pomocą składanych ulotek, które swoją formą zachęcą do tego, aby bliżej poznać Twoją firmę! Materiały promocyjne tego typu można zaprojektować w oryginalny sposób, pozostawić w dowolnym miejscu, wydrukować na nich znacznie więcej treści niż na standardowej ulotce, dodać atrakcyjne elementy graficzne (w tym zdjęcia), a nawet opisać konkretną usługę – wszystko to w korzystnej cenie. Ulotki składane są więc świetnym sposobem na poinformowanie mieszkańców o otwarciu nowego lokalu gastronomicznego, zakładu fryzjerskiego czy warsztatu samochodowego oraz o zbliżającym się wydarzeniu kulturalnym.

Składane materiały promocyjne sprawdzą się, gdy zechcesz przekazać potencjalnemu klientowi istotne informacje zaprezentowane prosto, czytelnie, a zarazem elegancko, np. w formie krótkiego menu, wykazu kursów językowych czy listy świadczonych usług. Można je kolportować na rozmaite sposoby, by docierać dzięki nim do jak największej liczby osób. Pozostawione na stole, regale czy w skrzynce pocztowej będą prezentować się estetycznie. Do tego proponowana przez nas forma należy do bardzo poręcznych – dzięki ulotce składanej klient z łatwością zapozna się z profilem Twojej działalności zaprezentowanym w zwięzły i atrakcyjny sposób.

Skorzystaj z pomocy drukarni online

Druk ulotki to korzystne cenowo i atrakcyjne wyjście dla wszystkich przedsiębiorców, zwłaszcza małych lokalnych firm, które chcą wypromować się na określonym obszarze i dotrzeć do konkretnej grupy docelowej. Może to być zarówno osiedlowa pizzeria, szkoła językowa czy serwis wulkanizacyjny – profil działania nie ma znaczenia. Liczy się to, aby dotrzeć do klientów w sposób tani i prosty, ale jednocześnie atrakcyjny.

Właśnie dlatego zachęcamy do drukowania ulotek składanych – wysoka jakość papieru, dopracowany projekt, odpowiednie nasycenie kolorów i atrakcyjna forma są gwarancją tego, że niejeden klient z chęcią zapozna się z tym, co zechcesz mu przekazać.

Proponujemy najpopularniejsze składane formaty: w tzw. harmonijkę lub na pół, a także w formie litery C lub Z. Wybór zależy w dużej mierze od tego, jakie informacje zostaną zawarte wewnątrz. Chętnie doradzimy, na którą opcję warto się zdecydować.

Do wyboru pozostawiamy również rodzaj papieru do zadruku (satyna, kreda mat, kreda błysk), format oraz rodzaj użytych barw (kolorowe lub czarno-białe). Przyjmujemy gotowe projekty, ale proponujemy również własną usługę projektowania graficznego. A wszystko to dostępne online w naszej drukarni internetowej.

 

Usługi dodatkowe
Kreator online
Wybierz szablon!
Papier
Kolor
Format
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)