Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Ulotki Standard

Ulotki standard

Postaw na reklamę praktyczną, popularną i przede wszystkim taką, która Ci się opłaci. Ulotki standard to jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań marketingowych, pozwalające dotrzeć do znacznej liczby potencjalnych klientów niewielkim kosztem, a do tego w sposób, który wyróżni Cię na tle konkurencji.

Co zyskujesz, sięgając po standardowe ulotki reklamowe?

Na standardowej ulotce wydrukowanej na papierze wysokiej jakości znajdą się najważniejsze informacje o prowadzonej działalności, przedstawione w sposób atrakcyjny i zarazem czytelny. Podstawowe dane, takie jak logo, nazwa firmy oraz chwytliwe hasło niejednokrotnie wystarczą, aby zachęcić odbiorcę do bliższego poznania sprzedawanych produktów lub świadczonych usług. Do tego możesz zamówić dowolny nakład i jednocześnie cieszyć się niskimi kosztami związanymi z drukiem materiałów promocyjnych. To prosty sposób na to, aby dotrzeć do grupy docelowej, pokazać się z tej najbardziej interesującej strony i jednocześnie dać się poznać na określonym obszarze – rozwiązanie tego typu cenią sobie przede wszystkim lokalne przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto skorzystać z drukarni online?

Umożliwiamy wybór najczęściej wybieranych formatów dedykowanych standardowym ulotkom, zarówno na zwykłym papierze, jak i materiałach satynowych czy kredowych (mat oraz błysk), w kolorze lub wersji czarno-białej. Wystarczy przesłać do nas gotowy projekt, określić parametry druku, a my zajmiemy się resztą. Nie masz pomysłu na ulotkę? W ramach usługi dodatkowej nasi doświadczeni i kreatywni graficy przygotują profesjonalny projekt graficzny uwzględniający wszelkie Twoje zalecenia.

Ponadto druk ulotki może odbyć się najszybszą drogą z możliwych dzięki drukarni internetowej. Wystarczy zdecydować się na jedną z proponowanych opcji i czekać na realizację. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale działamy również online. Złożone zamówienie może zostać zrealizowane jeszcze tego samego dnia! Wystarczy śledzić nasz specjalny licznik znajdujący się na górze strony.

 

Usługi dodatkowe
Kreator online
Wybierz szablon!
Format
Papier
Kolor
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)