Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Wizytówki

Wizytówki online

Istnieje mnóstwo sposobów na pokazanie się z klientom z jak najlepszej strony. Jednym z nich jest bez wątpienia atrakcyjna i czytelna wizytówka. To właśnie dzięki niej stworzysz pierwsze dobre wrażenie, tak ważne, gdy chodzi o podjęcie współpracy czy nawiązanie kontaktu z klientem lub inną firmą. Korzystając z naszej oferty druku wizytówek online, otrzymujesz wizytówkę o przemyślanym projekcie zawierającą wszelkie niezbędne informacje, wydrukowaną na wysokiej jakości papierze i uszlachetnioną wedle Twoich potrzeb i upodobań.

Szybki i tani druk wizytówek usłudze online

Dzięki wizytówce można zaprezentować nie tylko profesjonalizm, ale także inne cechy wyróżniające Twoją działalność. Istotną rolę odgrywają przede wszystkim takie informacje, jak nazwa firmy, logo i dane teleadresowe, które pozwolą na to, aby bez przeszkód skontaktować się z Tobą i nawiązać owocną współpracę. Rządzi tutaj zasada „im mniej, tym więcej”.

Jeśli jednak pragniesz pozostać w pamięci potencjalnego kontrahenta na dłużej, warto postawić na oryginalny projekt, który przyciąga wzrok, prezentuje się atrakcyjnie, a do tego wprawia w zachwyt. Wiele zależy od koncepcji – za pomocą choćby niewielkiego elementu graficznego możesz podkreślić swój dystans, dowcip lub umiłowanie do szczegółu i zarazem podkreślić to, co wyróżnia Cię na tle konkurencji.

Najlepsze wizytówki online

Przygotowujemy wizytówki online w trzech formatach do wyboru (90x50, 90x55, 80x55), na papierze wysokiej jakości (satyna, kreda mat, kreda błysk), z możliwością dodania folii błyszczącej, matowej oraz aksamitnej (softtouch). Proponujemy również sięgnięcie po papier ozdobny, dzięki któremu wizytówki będą prezentowały się jeszcze atrakcyjniej, a do tego zyskają na trwałości. Z powodzeniem mogą być przechowywane w etui, portfelu czy wizytowniku przez bardzo długi czas.

Prowadzimy drukarnię online, ale zapraszamy również do naszej siedziby w Warszawie – oferujemy usługi na wysokim poziomie, nowoczesne urządzenia drukujące oraz fachowe doradztwo. Wybierz jeden z proponowanych przez nas pakietów online, obejmujący od 100 do nawet 1000 sztuk i pokaż się innym z jak najlepszej strony.

 

Kreator online
Wybierz szablon!
Format wizytówki
Papier
Kolor
Foliowanie
Papier Ozdobny
Zaokrąglanie rogów
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)