Trwa wczytywanie produktów

Infolinia: +48 606-147-140
info@crdruk.pl
Zamów w ciągu 00h : 00min : 00s, a wyślemy Twoje zamówienie już
Wydruki wielkoformatowe wektorowe

Wydruki wielkoformatowe wektorowe

Potrzebujesz specjalistycznych materiałów do pracy lub dostępu do przygotowywanych przez siebie projektów? Oferujemy wielkoformatowe wydruki wektorowe realizowane dla różnych grup: architektów, geodetów, przedstawicieli branży budowlanej czy instalacyjnej.

Druk rysunków technicznych i projektów CAD

Do najczęściej realizowanych przez nas zleceń należy druk rysunków technicznych oraz projektów CAD. Wystarczy przesłać je do nas w formie elektronicznej (PDF). Za pomocą prostego w użyciu panelu w szybki i dokładny sposób przekażesz również wszelkie informacje niezbędne do realizacji zamówienia. Umożliwiamy wybór rodzaju papieru, koloru oraz terminu, w którym wielkoformatowy wydruk wektorowy ma być gotowy. Dzięki nam uzyskasz wysokiej jakości materiały niezbędne do dalszej pracy.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam uzyskać rysunki techniczne oraz projekty w pełni zgodnie z przesłanym do nas plikami PDF. Masz dodatkowe pytania dotyczące wydruków wektorowych w większym formacie? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz punkt stacjonarny, a udzielimy wyczerpujących informacji.

Kreator online
Wybierz szablon!
Papier
Kolor
Składanie do formatu A4
Termin realizacji
Potrzebujesz pomocy?
Szukasz innego produktu, potrzebujesz pomocy z projektem lub napotkałeś jakieś inne problemy? Skontaktuj się znami! Nasz dział obsługi klienta rozwiązuje problemy od ręki :)